Drakensang online jest grą dostępna na platformy PC. Jest grą z gatunku MMORPG, która w dosyć krótkim czasie zdobyła rzeszę fanów.

Produkcją gry zajmuje się niemieckie studio Bigpoint, a sama gra odnajduje się w klimatach fantasy. Gra oferuje wiele ciekawych trybów PvP (Player vs Player), a przez swój wygląd, grafikę oraz interfejs często jest porównywana do Diablo.

Można powiedzieć, że gra zdecydowanie bazuje i polega na pojedynkach PvP – gra oferuje nam aż cztery tryby do takich pojedynków. Pierwszym z nich jest najzwyklejszy pojedynek pomiędzy dwoma graczami, drugim z nich jest przejęcie flagi z terytorium wroga i przeniesienie jej do swojego obozu. Muszę przyznać, że z tym trybem miałem najwięcej frajdy.

Podsumowując moją drakensang online recenzja, gra jest dosyć prosta i dobrze zbudowana, jednak grając w nią nigdy nie odczułem jakiegoś specjalnego zdziwienia czy innego rodzaju zaskoczenia – to oznacza, że gra po jakimś czasie może stać się monotonna, a jest również przewidywalna. Ogólnie rzecz biorąc, grę oceniam zdecydowanie na plus z kilkoma drobnymi obiekcjami. Jeśli lubisz MMORPG lub dopiero zaczynasz z nimi przygodę – to tytuł dla Ciebie.