Gracze decydujący się na wykupienie zakładu w grach liczbowych Totalizatora Sportowego zazwyczaj marzą o głównej wygranej. Jednak wiele osób, które przez dłuższy czas nie mają szczęścia do trafiania tego typu nagrody, decyduje się na zwiększenie prawdopodobieństwa przy jednoczesnym zmniejszeniu wygranej. Taka możliwość istnieje między innymi w grze multi multi. Jak grać w tę grę i co grający często biorą pod uwagę?
W przypadku standardowej gry multi multi wybiera się dziesięć liczb z puli osiemdziesięciu.

 

To daje możliwość wygrania dwustu pięćdziesięciu tysięcy złotych. Jednak trafienie dziewięciu liczb z dziesięciu nie daje już tak atrakcyjnej nagrody, dlatego część osób decyduje się na skreślenie mniejszej liczby numerów. Wielu graczy decyduje się na skreślenie dwóch lub trzech liczb, aby mieć wyższą szansę na mniejszą wygraną. W jaki sposób takie osoby typują liczby?
Najczęściej w takiej sytuacji skreśla się liczby powtarzające się lub takie, które nie padły od wielu losowań. Do typowania takich numerów przydają się statystyki multi multi, które można obecnie znaleźć na stronie internetowej.